SUDENAZ KIZ ÖĞRENCİ YURDU

1980 yılından bu yana İstanbul’da çağdaş yaşam alanları üretmekteyiz, sektördeki birikimimizi 2016 – 2017 Eğitim Öğretim döneminde Milli Eğitim Bakanlığı Özel Yurtlar projesine uygun olarak inşaasını yaptığımız kız öğrenci yurdu binamızda uygululama fırsatımız oldu. Sudenaz Kız Öğrenci Yurdu mülkü kendisine ait olan binasında hizmet kalitesi ile beş yıldızlı otelleri aratmayan bir konfora sahiptir. Sizde öğrenim hayatınızın en değerli çağını kaliteli ve huzurlu bir ortamda yaşamak istiyorsanız sizi Yurdumuza davet ediyoruz. İstanbul Avcılar semtinde üniversitelere yakın merkezi konumu ile hizmetinizdeyiz.

Okul sonrası yaşam alanınız olan yurt ortamları aynı zamanda sosyal ve kültürel bir çok şeyi paylaştığınız yaşam alanlarıdır. Bu sebebten dolayı bir İstanbulda bir kız öğrenci yurdu arıyorsanız Sudenaz Kız Öğrenci Yurdu tamda sizin isteklerinize cevap verebilecek kapasitede bir yurttur.

YERİNİZİ AYIRTIN!

0533 481 05 31
0212 423 97 01

GÜLSÜM TAN

Mustafa Kemalpaşa Mahallesi Köroğlu Sokak

No:8 Parseller Avcılar / İstanbul

info@sudenazkizyurdu.com

NEDEN SUDENAZ KIZ ÖĞRENCİ YURDU?

Yurtlarımız Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olup hiçbir cemaat ya da oluşumla ilişkisi yoktur.

ÜNİVERSİTELERE YAKIN MI?

Yurtlarımız Gelişim Üniversitemizin anlaşmalı yurtları olup diğer üniversitelerimize de hizmet vermektedir. Yurdumuzdan metrobüse servisimiz vardır. Merkezi konumumuz ile üniversitelere yakın, ulaşımın çok seçenekli olduğu bir bölgedeyiz.

DİĞER KIZ ÖĞRENCİ YURTLARINDAN FARKI NEDİR?

Beş yıldızlı otel konforunda olmamız, 7/24 wireless internet hizmeti, zengin çeşitli kahvaltı, spor ve hobi alanları sağlıyoruz.

ÜNİVERSİTELERE SERVİS VAR MI?

İstanbul Üniversitesi, İstanbul Gelişim Üniversitesi, Esenyurt Üniversitesi’ne servisimiz vardır. İstanbul Arel Üniversitesi, Beykent Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi’ne metrobüs servisimiz vardır.